logo
u8

کاربران محترم با توجه به نوسانات شدید بازار ،خواهشمندیم قبل از خرید هر محصول (به استثناء محصولات نخ و نقشه) با شماره تلفن های دفتر تماس بگیرید.

آموزش تخصصی خوشه فرش در ۱۵ دوره

آموزش تخصصی خوشه فرش در ۱۵ دوره

آموزش تخصصی خوشه فرش در 15 دوره

آموزش تخصصی خوشه فرش در ۱۵ دوره

 

خانه فرش دستباف ایران – جهان فرش : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از برگزاری ۱۵ دوره آموزشی تخصصی فرش توسط این خوشه با حمایت این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، “مسعود مهدی زاده مقدم” گفت: فعالیت‌های توسعه‌ای و کمک به خوشه‌ های صنعتی در استان با برنامه ریزی مستمری که صورت گرفته در حال اجرا است و خوشه های صنعتی روز به روز توانمندتر می شوند.

وی افزود: برای دو هزار و ۱۵۰ نفر به میزان شش هزار و ۳۲۰ نفرساعت، ۱۵ دوره آموزشی تخصصی در حوزه صنعت فرش در یک سال اخیر برگزار شده است.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: از اهداف مهم خوشه صنعتی فرش توسعه بازارهای صادراتی، ارتقاء سطح کیفیت محصول و مهارت منابع انسانی و ارتقاء سطح سرمایه اجتماعی است.

وی عنوان کرد: خوشه‌های صنعتی یکی از الگوهای موفق سازمان‌دهی صنایع کوچک و متوسط هستند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: بیش از ۹۰ هزار قالیباف در خراسان رضوی فعالند که فرش دستباف، گلیم و کارهای تزئینی فرش را تولید و در قالب طرح های حمایتی قرار گرفته اند.

: Tags , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

درحال بارگذاری ...