logo
u8

کاربران محترم با توجه به نوسانات شدید بازار ،خواهشمندیم قبل از خرید هر محصول (به استثناء محصولات نخ و نقشه) با شماره تلفن های دفتر تماس بگیرید.

 

درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

 

فرش ایران مایه فخرِ من اسـت       پودو پیوندش قبایی بر تن است

رنگ رنگ ِخانه اش را می خرند      نقشه و سامانه اش را می خـرند

.

فرش دستباف هنریست که در طی قرون و اعصار با فرهنگ و تاریخ ایران عجین شده و  تمدن ایرانی را به بهترین وجهی در جهان بازتاب داده است. در حال حاضر فرش دستباف ایران در بازار جهانی همچنان از جهت زیبایی، هنری و منحصر به فرد بودن ، بی رقیب است.

خانه فرش دستباف ایران (جهان فرش) با مدیریت مصیب محمدی با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید انواع فرش در چندین شهر و استان کشور فعالیت مستمر داشته است و برای اولین بار در سال ۱۳۹۶ در ایران با راه اندازی وب سایت فروشگاهی جهت فروش محصولات تولیدی خود این امکان را به وجود آورده که تمامی تولید کنندگان و هنرمندان فرش دستباف نیز بتوانند تمامی کارهای تولیدی و فاخر خود را جهت عرضه به تجار و مشتریان ایرانی و خارجی به نمایش بگذارند .

این مرکز همچنین سعی دارد در جهت حفظ هنر نیاکان و ایجاد اشتغال ،گسترش تولید و شناساندن مزیتهای فرش دستباف به عموم مردم و عرضه بدون واسطه و با قیمت تولیدی و توکل برخدا ، گامی بلند بردارد.

در این راه همراهی شما تولیدکنندگان و هنرمندان و همچنین هموطنان عزیزمان جهت رشد و توسعه این اهداف را خواستاریم.لذا خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات ارزنده و گرانبهای خود برای رسیدن به اهداف، ما را یاری فرمایید.

 

 

خانه فرش ستباف ایران – جهان فرش

 

 

 

درحال بارگذاری ...