logo
u8

 

درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

 

فرش ایران مایه فخرِ من اسـت       پودو پیوندش قبایی بر تن است

رنگ رنگ ِخانه اش را می خرند      نقشه و سامانه اش را می خـرند

.

فرش دستباف هنریست که در طی قرون و اعصار با فرهنگ و تاریخ ایران عجین شده و  تمدن ایرانی را به بهترین وجهی در جهان بازتاب داده است. در حال حاضر فرش دستباف ایران در بازار جهانی همچنان از جهت زیبایی، هنری و منحصر به فرد بودن ، بی رقیب است.

خانه فرش دستباف ایران (جهان فرش) با مدیریت مصیب محمدی با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید انواع فرش در چندین شهر و استان کشور فعالیت مستمر داشته است و برای اولین بار در سال ۱۳۹۶ در ایران با راه اندازی وب سایت فروشگاهی جهت فروش محصولات تولیدی خود این امکان را به وجود آورده که تمامی تولید کنندگان و هنرمندان فرش دستباف نیز بتوانند تمامی کارهای تولیدی و فاخر خود را جهت عرضه به تجار و مشتریان ایرانی و خارجی به نمایش بگذارند .

این مرکز همچنین سعی دارد در جهت حفظ هنر نیاکان و ایجاد اشتغال ،گسترش تولید و شناساندن مزیتهای فرش دستباف به عموم مردم و عرضه بدون واسطه و با قیمت تولیدی و توکل برخدا ، گامی بلند بردارد.

در این راه همراهی شما تولیدکنندگان و هنرمندان و همچنین هموطنان عزیزمان جهت رشد و توسعه این اهداف را خواستاریم.لذا خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادات ارزنده و گرانبهای خود برای رسیدن به اهداف، ما را یاری فرمایید.

 

 

خانه فرش ستباف ایران – جهان فرش

 

 

 

درحال بارگذاری ...