todayچهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
logo
u8
tel insta

انبار فرش ستارخان در آتش سوخت

انبار فرش ستارخان در آتش سوخت

انبار فرش ستارخان در آتش سوخت

انبار فرش ستارخان در آتش سوخت

 

خانه فرش دستباف ایران – جهان فرش : مهدی آشوری افسر آماده منطقه دو عملیات آتش نشانی اظهار کرد:با اعلام آتش سوزی انبار فرش در یک ساختمان اداری و تجاری به سامانه ۱۲۵،بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۷۷ و ۱۱۲ به همراه گروه امداد و نجات ۱۸ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۱۶:۵۳ به سمت خیابان ستارخان حرکت کردند.

آشوری گفت: در محل حادثه یک ساختمان دو طبقه با کاربری اداری و تجاری مشاهده شد که در طبقه دوم این ساختمان، یک واحد ۱۵۰ مترمربعی مملو از تخته های فرش، آتش گرفته و شعله های آتش به سرعت در حال سرایت به نقاط دیگر این واحد بود.

 

وی در ادامه گفت: نیروهای آتش نشانی به سرعت پس از قطع جریان برق و گاز ساختمان، با استفاده از دستگاه های تنفسی و لوله های آبرسانی به کانون آتش سوزی نزدیک شدند و عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

آشوری افزود: همزمان گروه دیگری از آتش نشانان به منظور جستجو و نجات محبوس شدگان احتمالی در میان دود غلیظ، به تجهیزات انفرادی مجهز شدند که پس از ورود به ساختمان و بررسی قسمت های مختلف ساختمان، خوشبختانه مشخص شد هیچ شخصی در راهروها و طبقات محبوس نشده است.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی با تلاش همه جانبه و در مدت زمان کوتاهی، آتش سوزی را مهار و کاملا خاموش کردند و از ایجاد خسارت بیشتر جلوگیری کردند.

 

 

منبع : yjc

: Tags , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...